• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה או
התקשרו עכשיו: 054-531-7905
מאמרים

תכשיטי יהלומים זה מה שכל אישה רוצה

טבעות אירוסין

כאשר גבר מציע נישואין לחברתו, מקובל כמעט בכל התרבויות שהוא עושה זאת תוך שהוא מגיש לארוסתו טבעת אירוסין המשובצת ביהלום. אמנם, אין חובה בעניין בשום תרבות, אולם זוהי מקובלות שהשתרשה במקומות רבים. נערות רבות מצפות ליום שבו אהוב ליבן יציג בפניהן טבעת יהלום מרהיבה אשר תסמל את אירוסיהם. טבעות אירוסין הן טבעות יוקרתיות ויפהפיות, אשר מהוות תכשיט יוקרתי לאישה, ביחד עם סמל סטטוס – סימן המראה לכל כי האישה העונדת אותו מאורסת ועומדת להינשא. גברים רבים משקיעים הרבה מאמץ וגם כסף, על מנת לרכוש לבחירת ליבם טבעת יהלום יפה ומיוחדת, שתהלום אותה ותגרום לה אושר.

תכשיטי יהלומים

תכשיטי יהלומים נחשבים כתכשיטים היוקרתיים והמיוחדים ביותר, ולא בכדי. תכשיטי יהלומי הם תכשיטים יקרים, משום שכל חלק שבהם יקר. היהלומים עצמם, כמובן, הם מאבני החן היקרות ביותר. המראה של היהלום נוצץ וייחודי, ומשווה לכל סוג של תכשיטי יהלומים מראה מיוחד במינו. כמובן מאליו, יהלומים לא יהיו משובצים בתכשיט זול, אלא בתכשיט זהב יקר ויוקרתי, מה שמשלים את המראה. אין פלא, אפוא, שכל אישה חולמת על תכשיטי יהלומים.

יהלומים

יהלומים מסוגים שונים משובצים בתכשיטי יהלומים. דרגת היוקרה של יהלומים נקבעת על פי הגודל של היהלום, דרגת הנקיות שלו והבוהק שלו, משקלו של היהלום ועוד. יהלומים, כאמור, הם אבני חן יקרות מאד, והם עוברים ליטוש מיוחד על מנת להגיע לדרגת הבוהק המוכרת לנו. אנשים רבים עוסקים בתחום היהלומים עד אשר אלה מגיעים לתכשיטים שאנו רואים בחנויות התכשיטים שונות – במכרות יהלומים, בליטוש יהלומים וכמובן במסחר ביהלומים.

טבעות נישואין

לאחר שהכלות מקבלות טבעות אירוסין, מגיע, כמובן, תור הנישואין, ואיתם גם טבעות נישואין. בניגוד לטבעות אירוסין, אשר משובצות ביהלומים יוקרתיים, טבעות הנישואין של כל אישה הן לרוב טבעות זהב פשוטות, ללא קישוטים או עם חריטה בסיסית בלבד. טבעות נישואין מהוות סמל של ממש לנישואיהם של בניה זוג, ובמקומות רבים לא רק האישה מקבלת את הטבעת, אלא גם הגבר עונד טבעת נישואין.

חזרה למאמרים