• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה או
התקשרו עכשיו: 054-531-7905
מאמרים

מהם תכשיטי גולדפילד

תכשיטי גולדפילד הם אחת ההמצאות המוצלחות ביותר של העשורים האחרונים. תכשיטי אליה מעצבת עבורכם מבחר ענק של תכשיטי גולדפילד ייחודיים ומדהימים!

תכשיטי גולדפילד

מחירי הזהב, אשר עולים ועולים, גורמים לכך שפחות ופחות אנשים יכולים להרשות לעצמם לרכוש תכשיטי זהב טהור. עם זאת, מרבית האנשים אינם מסוגלים גם להמיר את הזהב בתחליפים. תכשיטי זהב תמיד נראים יפים, מתאימים לכל צבע עור, לכל בגד, לכל מצב. הפתרון שמצב הזה נמצא בדמות של תכשיטי גולדפילד. תכשיטי גולדפילד מאפשרים לכל אחד לרכוש תכשיט שמשלב את המראה הייחודי והיוקרתי של תכשיטי הזהב, אך לשלם עליו מחיר נמוך בעשרות אחוזים, אשר מתאים לכל כיס.

תכשיטי גולדפילד הם תכשיטי זהב שאינם עשויים מזהב באופן מלא. חלקו החיצוני של התכשיט עשוי מזהב, ואילו חלקו הפנימי עשוי ממתכת אחרת, זולה יותר, כמו למשל פליז וכדומה. הזהב בתכשיטי גולדפילד מהווה כ-5 אחוזים מן התכשיט, מה שמעניק לתכשיט חוזק ומראה שאופייניים לזהב, ומצד שני מאפשרים למחיר של התכשיט להישאר נמוך. חשוב להדגיש שאין מדובר בתכשיטים מצופים זהב, שהיו נפוצים בעבר, אלא בתכשיטים שבהם כמות זהב גדולה, אשר מולחמת בחום ובלחץ למתכת הפנימית, וכך, תכשיטי גולדפילד אינם מתקלפים או נשחקים, אלא נשארים ביופיים לאורך זמן. תכשיטי גולדפילד קיימים בכל הצורות – טבעות, צמידים, שרשראות מכל הסוגים, וכן הלאה, והם מגיעים בעשרות עיצובים יפהפיים, שאינם נופלים בדבר מיופיים של תכשיטי הזהב המקוריים.

תכשיטי אליה

תכשיטי אליה מעצבת ומייצרת עבורכם תכשיטי גולדפילד במבחר סגנונות, דגמים וסוגים. עם תכשיטי אליה, אתם יכולים לקנות כל תכשיט שעולה בדעתכם, בעיצובים יפהפיים וזהובים, ובמחירים זולים ונוחים במיוחד, בהשוואה למחירי הזהב. תכשיטי גולדפילד של תכשיטי אליה ישמשו אתכם לאורך שנים בהנאה, ובמחיר הזה, תוכלו להרשות לעצמכם להתחדש בתכשיטים מגוונים ויפהפיים, בסגנונות שונים, שיתאימו בדיוק בשבילכם לכל מצב.

רוצים לקנות תכשיטי גולדפילד איכותיים בעיצובים מקוריים ויפים? הגעתם למקום הנכון! בואו לתכשיטי אליה ותמצאו מגוון ענק של תכשיטי גולדפילד יפהפיים.

 

חזרה למאמרים