• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה או
התקשרו עכשיו: 054-531-7905
מאמרים

התכשיטים החדשים שלך

תחום הניתוחים הפלסטיים ממשיך ומתפתח ואם בעבר ניתוח כזה היה בגדר סוד, הרי שכיום נשים מדברות על הנושא בפתיחות רבה, מתייעצות אחת עם השנייה ומבקשות המלצות לטיפול כזה או אחר ולרופא מומחה ובעל מוניטין. אחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר הוא ניתוח להגדלה והרמת חזה, המהווה פתרון לנשים בעלות חזה קטן ממדים או לאלו הסובלות מחזה נפול. יש שיטות שונות לביצוע הניתוח אך חשוב לזכור שניתוחים פלסטיים הם ניתוחים לכל דבר, המתבצעים בחדר ניתוח תחת הרדמה, וכרוכים בסיכונים ובתופעות לוואי. כמו כן, לאחר הניתוח יש צורך בתקופת התאוששות במהלכה האזור המנותח מחלים ומתאחה, ורק לאחר מכן אפשר להתחיל ליהנות מהתוצאות.

ליהנות מהתוצאות עם התכשיט המתאים

כל אישה שעברה ניתוח להגדלת חזה מחכה לרגע בו היא תוכל ללבוש בגד שיחמיא לגזרתה החדשה. יש נשים הבוחרות בבגד עם מחשוף כדי להבליט את השינוי בעוד אחרות מעדיפות בגדים צמודים או גזרות שבעבר הן נמנעו מהן. כך או כך, יש גם דרך נוספת להדגיש את תוצאות הניתוח וזה באמצעות בחירה נכונה של תכשיטים.

כיצד לבחור תכשיטים לאחר ניתוח הגדלת חזה?

חשוב לזכור שלאחר הניתוח ייתכנו כאבים קלים ותחושה של חוסר נוחות. לאלו מצטרפים נפיחות מקומית ולעתים גם אדמומיות. לאחר תקופה מסוימת תופעות אלו נעלמות וניתן לראות את תוצאות הניתוח בצורה מרבית וברורה, אך גם אז עדיין נשארת צלקת שיכולה להפריע ולגרום לחוסר נוחות עבור האישה. הרגשה זו היא טבעית ומוכרת בקרב נשים שעברו ניתוחים פלסטיים, ולמרות שכיום הצלקות אינן בולטות כמו בעבר ועם הזמן הן גם דוהות ומיטשטשות, הרי שאי אפשר להתעלם מכך שתיקון של חוסר שביעות רצון מאיבר מסוים בגוף, הובילה לחוסר שביעות רצון מהישארותה של צלקת באזור הניתוח. מה אפשר לעשות כדי לשפר את התחושה ולהעלות את הדימוי הנשי? קודם כל חשוב לזכור שהצלקת היא בדרך כלל קטנה והיא אינה גלויה לעין כל ולכן כדאי להתייחס לנושא בפרופורציות המתאימות. בנוסף, אפשר לרכוש תכשיטים שישמחו את ליבך, יבליטו את תוצאות הניתוח המרהיבות ויעזרו לך להתגבר על נושא הצלקת ולהתמקד במידות הגוף החדשות. התכשיטים שיחמיאו לצורת גופך החדשה בצורה הטובה ביותר, אלו השרשראות.

שרשראות ארוכות הן בחירה מצוינת במיוחד כשבוחרים ללכת עם מחשוף, אך גם שרשרת קצרה עם תליון ארוך ובולט יכולה להתאים.

המאמר בחסות ד"ר ערן חדד - מנתח פלסטי.

חזרה למאמרים