• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה או
התקשרו עכשיו: 054-531-7905
מאמרים

התאמת עגילים לסגנון הלבוש

מגוון העגילים המוצעים למכירה הוא רב, ונשאלת השאלה אילו עגילים לרכוש וכיצד נכון להתאים אותם לסגנון הלבוש? השוני בין סגנונות העגילים כוללים את ההבדלים בין צבע העגיל, בין השיבוצים, במבנה ובאורכים. כדי לענוד את העגילים הנכונים בכל יום, יש לקחת בחשבון מספר קריטריונים וביניהם סגנון הלבוש – לא כל עגיל מתאים לכל סגנון לבוש ולא כל סגנון לבוש מתאים לכל אירוע. כדי להתאים את העגיל הנכון להופעה המושלמת, נכון לקחת בחשבון מספר פרמטרים שיסיעו לך להראות מושלמת, מהעגיל ועד הנעליים. עגילים נחלקים על פי רוב לשני סוגים, אלו הפורמליים ואלו הבלתי פורמליים. הפורמליים כשמם כן הם, הם עגילים אשר מתאימים ליום יום, החל מיום עבודה, פגישות לאירועים קטנים ואינטימיים ומאידך העגילים הלא פורמליים הם עגילים יוקרתיים יותר אשר מתאימים לאירועים ייחודיים ומיוחדים.

עגילים מיוחדים לפגישות מיוחדות

אם בחרתם לצאת לפגישת עבודה ולענוד עגילים שיוסיפו לכם חן, חשוב לבחור בעגלים שישמרו על המראה המינימאלי ביותר, עגילים שלא יהיו צעקניים מדיי לרבות עגילים שצמודים לאוזן, עגילי זהב עגילים בעלי שיבוץ יהלומים וניתן אף לענוד עגילי חישוק קטנים.

אם הפגישה שלכם היא פגישה רומנטית או מפגשים עם חברים אחרי יום עבודה או במהלך חופשה, זה הזמן להתפרע ולהשתולל קצת יותר. במקרים אלו את יכולה להרשות לעצמך להיות יצירתית ולענוד עגילים לא סטנדרטים שעלולים לשייך אותך למעמד מסוג מסוים כמו עגילי נוצה, חישוקים גדולים עגילי פרחים וכיוצא בזאת.

כך מתאימים עגילים לבגדים

כדי להבין עד כמה לעגילים השפעה על הביגוד, לסבר את אוזניכם בידיעה כי גם טי שרט לבנה פשוטה, יכולה להיראות אחרת לגמרי עם עגילים שונים אותם תבחרו לענוד ולצורך העניין, המראה של אותה חולצת טישרט איתה תענדו עגילי זהב, תראה שונה משמעותית עם עגילי נוצה וכך גם המראה שלכם ומה שתשדרו.

העגילים אותם תבחרו לענוד ישפיעו באופן משמעותי על הביגוד ובעיקר בצבע הנבחר וזו הסיבה העיקרית בשלה חשוב להימנע מהתנגשות וניגודים רבים מידי בצבעים. חשוב דווקא לנסות ולשלב בין הצבעים, כך שתהיה הרמוניה מלאה בין צבע הבגד לבין העגיל אותו בחרתם לענוד. דוגמא אחת מיני רבות שתצליח למקד אתכם ולהבהיר את החשיבות שבעניין, היא אם בחרתם ללבוש חולצה חומה, עליכם להימנע מעגילים בגוון כהה, משום שהם יסיחו את הדעת מיתר חלקי הלבוש כך שהמראה הכללי שלך יהיה דומיננטי פחות וחבל. אם עגילי יהלומים הם הטעם והרצון שלכם, קחו בחשבון כי הם ישתלבו בצורה מופלאה עם חולצת גולף שחורה ואם אפשר בשיער אסוף הרי זה משובח ויצליח להעניק את המראה היוקרתי והמרשים אותו את מבקשת לעצמך.

לסיכום – כדי לענוד עגילים שמשתלבים היטב עם סט הבגדים אותם אתם לובשים, חשוב לבחור צבעים זהים שישמרו על הומוגניות ומראה אחיד, לדוגמא אם החולצה כחולה, לבנה, או ירוקה, רצוי לענוד עגילים בצבעים ירקרקים וכיוצא בזאת.

 

 

חזרה למאמרים