• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה או
התקשרו עכשיו: 054-531-7905
מאמרים

בחירת תכשיטי יהלומים

תכשיטים הם עולם ומלואו. אין כמעט בנמצא אישה שלא אוהבת תכשיטים - החל מתכשיטי גולדפילד מקסימים, שמתאימים לכל אירוע וכל יום, ועד לתכשיטי יהלומים יוקרתיים - טבעות, עגילים וכו'. לכל אחת ישנו טעם אישי משלה, אך רובנו אוהבות את התכשיטים היוקרתיים – תכשיטי יהלומים ותכשיטים עשויים מזהב טהור. יהלומים הם אבני חן נפלאות, והברק שלהן תורם המון לכל תכשיט שהוא.

יהלומים יכולים להיות משובצים בכל סוג של תכשיט. אפשר למצוא מגוון רחב של תכשיטי יהלומים כמו טבעות יהלומים, שרשראות משובצות ביהלומים, צמידי יהלומים מסוגים שונים, עגילי יהלום מרהיבים, ועוד. תכשיטי יהלומים יכולים להיות תכשיטי זהב רגילים, שבהם משובץ יהלום בודד. ניתן לראות זאת בעיקר בעגילים, בטבעות וכדומה.

ישנם גם תכשיטי יהלומים אשר משובצים בהרבה יהלומים קטנים, או באחד גדול ולצדו כמה קטנים. נפוץ לראות זאת בשרשראות יוקרתיות אשר משובצות ביהלומים לכל אורכן, בצמידי יהלומים וכדומה. צמידי טניס, למשל, עשויים להיות משובצים סביב ביהלומים קטנים. תכשיטי יהלומים הם תכשיטים יוקרתיים, כמובן, מטבע יצירתם של היהלומים. הם מתאימים לענידה בעיקר באירועים מיוחדים וחגיגיים, אולם ישנן נשים אשר אוהבות לענוד תכשיטי יהלומים גם ביומיום. יהלומים מסוג אחד אכן נענדים בתדירות גבוהה – טבעות יהלומים.

טבעות אירוסין

טבעות יהלומים הן, למעשה, טבעות אירוסין, מה שמסביר את הענידה התכופה שלהן. טבעות אירוסין מסמלות את אירוסיה של האישה לבן זוגה, והן מהוות מעין סמל סטטוס. נשים רבות מחכות ליום שבו תקבלנה טבעת יהלום אמתית מבני הזוג שיציעו להן נישואין. טבעות אירוסין הן תמיד טבעות מרהיבות ומיוחדות, יוקרתיות ומרגשות. לרוב, טבעות אירוסין משובצות ביהלום אחד בולט, אולם אין בכך מחויבות מסוימת, ואפשר למצוא טבעות אירוסין במגוון סגנונות ועם שיבוצים מגוונים.

טבעות נישואין

גם טבעות נישואין הן מן התכשיטים אשר נענדים מידי יום. לרוב, טבעות נישואין עשויות מזהב, והן פשוטות וללא עיטורים מיוחדים. אך כיום אפשר למצוא גם מגוון רחב של טבעות נישואין מעוצבות ומיוחדות, אשר משתלבות היטב במגוון סגנונות ומתאימות לשימוש יומיומי כמו גם לאירועים מיוחדים. כמובן, טבעות נישואין מהוות סמל לנישואיה של האישה (ולעיתים גם של הגבר).

חזרה למאמרים