• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה או
התקשרו עכשיו: 054-531-7905
מאמרים

איך בוחרים טבעות אירוסין

החלטת להציע נישואין ועכשיו הגיע הזמן לבחור את הטבעת. איך בוחרים טבעות אירוסין? אחת השיטות היא ללכת עם בת הזוג ולתת לה לבחור טבעת בטעם שלה, אך בחירה כזו יכולה להרוס את מוטיב ההפתעה של הצעת הנישואין והיא גם יכולה לגרום לך להוציא סכומים גבוהים יותר ממה שתכננת. לכן, לפני שאתה יוצא לדרך, כדאי לקרוא את העצות הבאות.

המדריך המקוצר לאיך בוחרים טבעות אירוסין

העצה הראשונה היא לבקש מאחת החברות הטובות או מהאחות של הכלה המיועדת, להצטרף אליך לקניית הטבעת. הן הרי מכירות אותה ויודעת אילו תכשיטים היא אוהבת ולכן ליווי של אחת מהן יחסוך ממך התלבטויות רבות וימקד אותך בטבעות שבת הזוג תאהב.

אם זה לא אפשרי, תוכל לחדד את החושים הבלשיים שלך, ולנסות לאתר רמזים לבד. כיצד? שים לב אילו תכשיטים היא עונדת באופן קבוע ונסה לקלוט רמזים שהיא זורקת בהזדמנויות שונות. זה אולי לא יגיד לך איזו טבעת בדיוק היא מחפשת, אבל לכל הפחות תוכל להבין מהו צבע הזהב האהוב עליה או סגנון העיצוב שהיא מתחברת אליו.

העצה הבאה קשורה לסכום שאתה עומד להוציא על הטבעת. טווח המחירים של טבעות אירוסין הוא רחב ומושפע ממספר גורמים, כאשר למשקל הזהב והאבנים המשובצים בטבעת יש השפעה רבה על המחיר. לפני שאתה יוצא לבחון דגמים שונים של טבעות, כדאי שתגדיר את תקרת הסכום שאתה יכול להקדיש למשימה, וכך תוכל למקד את אזורי החיפוש בחנויות העונות לקריטריון.

עצה נוספת היא לשמור על מקוריות. רוב טבעות האירוסין נראות אותו הדבר ולכן לעתים השאלה איך בוחרים טבעות אירוסין נראית לנו לא חשובה כל כך. האמת היא שהטבעת שתבחר תשקף את מידת המסירות והאהבה שלך לבת הזוג ולכן יש לבחירה משקל גבוה. אם אתה רוצה להפתיע את בת הזוג ולרגש אותה עם טבעת שלא רואים בכל מקום, כדאי לבחור בעיצוב מקורי של מעצב תכשיטים מוכשר.

העצה הטובה ביותר היא פשוט לבחור טבעת אירוסין באליה תכשיטים. אליה הוא מעצב תכשיטים בעל ניסיון של מעל לעשר שנים, ובכל התכשיטים שלו ניתן לראות את התשוקה והאהבה ליופי ולעיצוב.

אז אם אתה רוצה לקנות טבעת אירוסין ייחודית, שתרגש אותה ותראה לה כמה אתה אוהב אותה, אתה מוזמן להתרשם מקולקציית הטבעות באתר הבית שלנו https://yesido.co.il ולבחור לך טבעת, שהיא תתאהב בה בדיוק כמו שהיא התאהבה בך.

היא אמרה כן? מזל טוב! הגיע הזמן לתכנן את החתונה...לחשוב על עיצוב של ההזמנה לחתונה ועל כל מה שבא אחר כך.

חזרה למאמרים